O blogu

„Zrozumieć zapach” to blog poświęcony perfumom, ich zapachom, różnorodności oraz zasadom testowania. Można się tu dowiedzieć wielu przydatnych ciekawostek dotyczących perfum damskich i męskich, a także kosmetyków, a których zapach odgrywa istotną rolę.

Tutaj możecie się dowiedzieć jak wygląda i na czym polega proces tworzenia perfum oraz w jaki sposób i w jakim miejscu najlepiej jest je przechowywać. Ważną kwestią jest również odpowiedni dobór perfum, indywidualnie do każdej osoby, ważnym kryterium jest tutaj wiek, tę kwestię również pomożemy rozstrzygnąć. Warto pamiętać także o tym, że perfumy na każdym pachną inaczej, co warto wziąć pod uwagę podczas testowania, dobrze jest też wiedzieć co jest przyczyną tych różnic. Istotną rzeczą podczas testowania perfum jest również pora dnia, jak się okazuje najlepszy na to jest poranek, tutaj dowiedzą się państwo dlaczego. Pamiętajmy też o tym, że nie można testować zbyt wielu zapachów jednocześnie, wystarczą tylko cztery aby nie zafałszować w swoich zmysłach zapachu kolejnych.

Jeśli interesują się Państwo zapachami, perfumami, rynkiem perfumeryjnym lub szukają zapachu odpowiedniego dla siebie lub w prezencie dla kogoś bliskiego to blog „Zrozumieć zapach” jest idealnym miejscem w internecie, aby  poszerzyć swoją wiedzę o perfumach i nie popełnić błędu przy ich wyborze.